Nasze termofory z pestek wiśni CHERRY to produkty ekologiczne, naturalne i w pełni bezpieczne. Są to produkty medyczne, produkowane w Polsce.
Termofory wzbogaciliśmy o suszoną lawendę, która jest popularnym ziołem znanym z wielu korzystnych właściwości. Wśród atutów lawendy można wyróżnić: 

  • Aromaterapeutyczne właściwości: Lawenda jest szeroko stosowana w aromaterapii. Jej zapach jest znany z relaksujących i uspokajających właściwości, które mogą pomóc złagodzić stres i poprawić jakość snu.
  • ​Łagodzenie bólu: Lawenda jest używana do łagodzenia bólu, w tym bólów głowy, migren, bólów stawów i bólów mięśni.

Specjalnie wyselekcjonowane pestki wiśni w połączeniu z suszoną lawendą stanowią doskonałą kompozycję, która pomoże Ci w wielu chorobach. Wszechstronne zastosowanie naszego termofora pozwoli wykorzystać go jako produkt dla całej rodziny.
Uciążliwe kolki, ból głowy, zapalenie oskrzeli, gorączka, bóle pleców, obrzęki, to tylko niektóre  dolegliwości, w  których termofor z pestek wiśni okaże się nieocenionym pomocnikiem.
Chcesz dowiedzieć się, do czego możesz wykorzystać nasze termofory? Przeczytaj artykuł na naszym blogu, gdzie poznasz 10 sposobów na wykorzystanie termofora z pestek wiśni

Zobacz nasze produkty: