Odpowiednia torba to jedna z pierwszych rzeczy, po którą sięgają świeżo upieczone mamy. Jest ona niezbędna nawet na krótkich spacerach do parku czy do znajomych, ale szczególnie przydaje się podczas dłuższych podróży. Jaką torbę wybrać, aby była idealna a każdą okazję?

Na co zwrócić uwagę przy wyborze torby dla mamy?

Wybierając torbę dla mamy, w pierwszej kolejności skup się na tym, czego potrzebujesz i co będzie dla Ciebie najbardziej komfortowe w użytkowaniu. Najważniejsze aspekty, o których mówią kobiety to:

  • Pojemność – torba każdej mamy powinna mieścić w sobie sporo rzeczy. Wychodząc z maluchem gdziekolwiek, musisz zabrać ze sobą pieluszki, mokre chusteczki, kocyk, grzechotki, gryzaki i wiele innych rzeczy, więc warto zdecydować się na model, który bez trudu to wszystko zmieści.
  • Ilość przegródek – musi być ich sporo, ponieważ znacznie ułatwia to organizację. Jeśli w Twojej torbie będzie panował porządek, dużo wygodniej będzie Ci zająć się maluchem w dowolnym miejscu, do którego trafisz.
  • Długość paska – najlepiej wybrać pasek regulowany, ponieważ mimo że torba należy teoretycznie do mamy, często przejmuje ją tata, babcia, dziadek czy inna osoba, która akurat zajmuje się maluchem.
  • Zaczepy do wózka – w większości toreb występują specjalne zaczepy, pozwalające przytwierdzić ją do wózka. Zwróć jednak uwagę, aby były solidne, ponieważ mamusiowe torby potrafią sporo ważyć.
  • Materiał wykonania – zadbaj o to, aby torbę bez trudu można było wyprać. Istotne jest, aby materiał był solidny, ponieważ w przypadku tak często używanych elementów, jest to podstawa.

Design torby dla mamy jest równie ważny jak jej funkcjonalność

Wybierając torbę, oczywiście oprócz funkcjonalności, warto zwrócić także uwagę na jej wygląd. Wiele mam decyduje się na takie, które pasują do koloru wózka. Dobrym pomysłem jest też wybranie modelu uniwersalnego, który będzie pasował zarówno do każdej Twojej stylizacji, jak i do różnych kolorów wózków. Rewelacyjnym modelem jest np. czarna  torba dla mamy COCO , która wygląda jak klasyczna damska torebka. 

Plecak – wygodna alternatywa dla tradycyjnej torby

Nie jesteś fanką toreb? Wybierz plecak! Obecnie wiele mam decyduje się właśnie na taki sposób transportowania całego bagażu swojego malucha. Plecaki są wygodne, ponieważ można nosić je na plecach lub przyczepić do wózka, tak jak każdą torbę. Dodatkowo wyposażone są w wiele ciekawych rozwiązań. Większość z nich ma np. mnóstwo przegródek na pieluszki czy rzeczy osobiste mamy, a także osobne termokieszenie na butelkę. Hitem ostatnich lat jest model plecak dla mamy OSLO STYLE, który zawiera w sobie matę do przewijania. Dzięki temu w każdym miejscu bez trudu przebierzesz swojego malucha.

Zadbaj o swoją wygodę, wybierz idealną torbę dla mamy!