Przytulanki i Maskotki dla Niemowląt i Dzieci - sklep

Przytulanki - Maskotki Babyono

Przytulanki - Maskotki

Maskotki - pierwsi towarzysze wspólnych zabaw

Każda nowa przytulanka z pewnością ucieszy naszą pociechę, która zobaczy w niej kompana codziennych przygód w poznawaniu świata. Jak jednak wybrać tę jedyną zabawkę, gdy w każdym sklepie dziecięcym otaczają nas dziesiątki pluszowych zwierzaków i innych stworzeń. Zazwyczaj będziemy się kierować naszym osobistym gustem i ceną. Musimy pamiętać, że asortyment jest często przystosowany do konkretnych grup wiekowych naszych pociech.

Maskotki dla niemowląt

Kupowanie zabawek to jeden z przyjemniejszych wyborów, którego dokonujemy, gdy na świat ma przyjść ich przyszły właściciel. Przytulanka dla niemowlaka powinna przede wszystkim charakteryzować się wysokim standardem bezpieczeństwa. Nierozważny może okazać się zakup maskotki z małymi elementami, takimi jak doklejone oczy. Drugim warunkiem zadowalającej zabawki jest jej wielofunkcyjność. Odpowiednio wybrana przytulanka dla niemowlaka dziecku nie nudzi się przez lata. Oryginalne zabawki można znaleźć w naszym sklepie, który proponuje zakup jednego z pluszowych przyjaciół w postaci zwierzątka. Są bardzo odporne na czynniki mechaniczne -można je tarmosić, ciągnąć, gryźć, ale przede wszystkim przytulać. Przytulanka rozwija umiejętności poznawcze dzięki różnorodnym dźwiękom i fakturom. Jest jednocześnie maskotką, gryzaczkiem i szeleścikiem. Czy Twoja pociecha ma swoje ulubione zwierzątko? Jeśli tak, możesz to uwzględnić przy wyborze pluszaka.

Pluszowe kocyki i poduszki

To ciekawa alternatywa zabawki, która z pewnością spodoba się maluszkom. W asortymencie naszego sklepu znajdują się takie dwufunkcyjne maskotki zarówno dla dziewczynki, jak i chłopca. Są delikatne i idealne do spania, ponieważ wyglądają jak kocyk. Różnorodna kolorystyka materiałów, z których są wykonane, sprawia, że dziecko zwróci uwagę na tego misia wśród wielu innych. Kocyk można łączyć z innymi przytulankami z kolekcji i tworzyć unikalne zestawy, które cieszą oko dzieci i rodziców. Niektóre przytulanki w postaci kocyka także posiadają wbudowaną grzechotkę, który pobudza ciekawość.

Innym rozwiązaniem, o które może być wzbogacona zwykła maskotka, jest funkcja poduszki. Spanie z ulubionym przyjacielem jest wówczas jeszcze przyjemniejsze, ponieważ plusz jest niezwykle miły w dotyku i bezpieczny dla skóry dziecka. Dostępne poduszki w postaci kotka lub foki wywołają uśmiech na niejednej dziecięcej buzi.

Przytulanka dla dziewczynki

Gdy myślimy o typowym prezencie dla małej miłośniczki zabawek, pierwszaprzychodzi nam na myśl lalka. Dla malutkich dzieci bardziej odpowiednia będzie jednak przytulanka niż produkt plastikowy. Wśród wielu propozycji, które można znaleźć w naszym sklepie, można znaleźć maskotki o postaci małej dziewczynki, która może z powodzeniem pełnić funkcję lalki w pierwszych miesiącach życia dziecka. Pluszaki posiadają kolorowe, wzorzyste ubranka, które zajmują uwagę najmłodszych. Małe przyjaciółki nadają się do przytulania i dają ważne poczucie bezpieczeństwa.