Zabawki edukacyjne dla dzieci i niemowląt - Babyono

Zabawki dla dzieci i niemowląt

Zabawa i edukacja

Dziecko uczy się poprzez wzmocnienie emocji, dlatego pomagamy Ci w tym niezależnie od miejsca i czasu. Wywołaj bezcenny uśmiech na twarzy Twojego dziecka – HAVE FUN! Nasze zabawki towarzyszą dzieciom od pierwszych chwil – bawią i uczą, rozbudzają zmysły, w efekcie stając się najbliższymi pierwszymi przyjaciółmi.

Nie od dziś wiadomo, że dzieci uczą się przez zabawę. W kategorii HAVE FUN rodzice znajdą wszystko, co potrzebne ich maluchowi do poznawania otaczającego ich świata. Zabawki dla niemowląt, które dostępne są w naszej ofercie to najwyższej jakości produkty, które poza wartością edukacyjną, cieszą się także bezpiecznym wykonaniem. Dbamy o to, by proponowane akcesoria tworzone były wyłącznie z materiałów dostosowanych do delikatnej skóry niemowląt i nie powodowały żadnych podrażnień czy alergii. Dzięki temu mają Państwo pewność, że wybierając nasze produkty, gwarantują Państwo swojemu maluchowi w pełni bezpieczną i atrakcyjną rozrywkę.

Zabawki dla najmłodszych

Kategoria HAVE FUN powstała z myślą o aktywnym poznawaniu świata. W ofercie rodzice znajdą zarówno przytulanki, maty, grzechotki, karuzele, piszczki, puzzle piankowe oraz interakcyjne akcesoria wibrujące, świecące czy wydające dźwięki. Proponowane produkty sprawdzą się zarówno w domu, jak i poza nim - grzechotkę lub piszczki dla niemowlaków z powodzeniem można zabrać do wózka na spacer czy podczas jazdy samochodem. Przytulanki i karuzele świetnie sprawdzą się u najmłodszych: zarówno noworodków, jak i niemowląt w porze drzemki lub nocą, by maluch łatwo usnął w otoczeniu, które zapewnia mu poczucie bezpieczeństwa. Akcesoria edukacyjne, sportowe, puzzle piankowe, maty czy akcesoria z wibracją oraz efektami dźwiękowymi i wizualnymi dostosowane są natomiast do codziennych aktywności oraz poznawania nowego, interesującego świata. Szeroki wybór zabawek dedykowanych najmłodszym pozwoli na odpowiednie dopasowanie pod względem nabywanych umiejętności. Dzieci z ciekawością angażują się w zabawę, mającą na celu naukę chwytania, podnoszenia, a także nieco bardziej skomplikowanych zdolności manualnych i nie tylko! Zachęcamy do zapoznania się z pełną ofertą kategorii HAVE FUN!