Szczoteczki i grzebienie - sklep

Szczoteczki i grzebienie Babyono

Szczoteczki i grzebienie

Higiena i pielęgnacja maluszków wymagają szczególnie delikatnych akcesoriów bezpiecznych dla ich wrażliwej skóry. Szczotki do włosów dla dzieci i niemowląt to produkty stworzone z najbardziej delikatnych materiałów, dzięki którym możliwe jest zadbanie o skórę głowy maluszka w każdym wieku. Zapraszamy do zapoznania się z pełną gamą akcesoriów do higieny i pielęgnacji włosów najmłodszych, pośród których rodzice znajdą szereg rozwiązań dopasowanych do potrzeb ich maluszka.

Szczotki i grzebienie do włosów dla dzieci i niemowląt

W każdym zestawie, dostępnym w ofercie naszego sklepu, znajdują się szczotka oraz grzebień, dzięki którym możliwe staje się dbanie o skórę głowy i włosy nie tylko w rozumieniu zabiegu pielęgnacyjnego, ale także doskonałej formy na wyciszenie i relaks maluszka. Delikatne, naturalne włosie dokładnie masuje skórę głowy nie powodując przy tym efektu elektryzowania się włosów dziecka. Wszystko dzięki antystatycznym właściwościom naturalnego materiału o grubości zaledwie 0,1 mm.

Grzebień został natomiast wykonany z w pełni bezpiecznego dla wrażliwej skóry niemowląt i starszych dzieci plastiku. Jego zaokrąglone ząbki chronią powierzchnię głowy przed podrażnieniem, pozwalając zaczesać włosy w dowolną fryzurę. Odpowiednio wyprofilowane rączki naszych produktów oraz ich lekkość zapewniają natomiast rodzicom pełen komfort podczas dbania o pielęgnację maluszka.

Zestawy prezentowane w ofercie kategorii TAKE CARE zawierają grzebienie i szczotki do włosów dla niemowląt i większych dzieci. Komplety dostępne w kilku wariantach kolorystycznych do wyboru: beżowym, błękitnym, turkusowym, fioletowym, białym, seledynowym, miętowym, pudrowym oraz malinowym. Każdy z nich został opatrzony innym motywem, na którym maluch może znaleźć ulubione zwierzątko (słonia, zebrę, króliczka czy hipopotama) lub atrakcyjną grafikę (dmuchawce, pióra czy księżyc).

Pielęgnacja naszych szczotek i grzebieni nie jest skomplikowana, co jest dodatkową zaletą dla każdego rodzica, który doskonale wie, że przy niemowlęciu każda chwila jest na wagę złota. Aby skutecznie umyć nasze produkty wystarczy użyć letniej wody z delikatnym płynem lub szamponem i pozostawić do wyschnięcia.