Smoczki uspokajające i akcesoria - sklep

Smoczki uspokajające i akcesoria Babyono

Smoczki uspokajające i akcesoria

Jednym z niezbędnych akcesoriów, w jakie zaopatrują się przyszli rodzice jeszcze przed narodzinami maleństwa są smoczki dla dzieci. W naszej ofercie znajdą Państwo także wszystkie niezbędne do nich akcesoria takie jak zawieszki i pojemniki. Wszystkie dostępne w naszym asortymencie produkty wykonane są z najwyższej jakości materiałów, które są w pełni bezpieczne dla delikatnej i wrażliwej skóry maluszków. Pełna gama kolorów i wzorów zapewni szeroki wybór, który spełni oczekiwania zarówno dzieci, jak i ich rodziców.

Smoczki uspokajające i akcesoria

Wszystkie dostępne w naszej ofercie gryzaki dla maluchów wykonane są z najwyższej jakości silikonu zakończonego matową końcówką, która wspiera naturalny odruch ssania. Dodatkowo, nasze smoczki nie zawierają szkodliwego bisfenolu A i uzyskały certyfikat normy europejskiej EN 1400. Nasze produkty można dezynfekować we wrzątku lub sterylizatorze. Odpowiednie kształty silikonu dopasowane do wieku dziecka wspomagają naturalny ruch ssania, który go uspakaja i wycisza. Wszystkie smoczki-gryzaki dostępne są w kompletach dwóch sztuk z różnymi motywami oraz kolorami do wyboru.

W naszym asortymencie znajdą Państwo zawieszki do smoczka, które zadbają o to, by gryzak zawsze był pod ręką, bez obawy, że spadnie maluchowi na ziemię lub podłogę. Różnorodne formy i kolory naszych zawieszek pozwolą na skupienie uwagi dziecka dając możliwość chwytania, obracania atrakcyjnych kształtów. Dla dodatkowego zabezpieczenia przed upadkiem lub zabrudzeniem służą, także dostępne w naszej ofercie, pojemniki na smoczki. Wszystkie dostępne etui zostały wyposażone w uchwyty, dzięki którym możemy mieć je zawsze pod ręką - zawieszone przy torebce, wózku czy foteliku. Zachęcamy do zapoznania się z pełną ofertą naszych zawieszek i pojemników.