Maty antypoślizgowe dla większego bezpieczeństwa -

Maty antypoślizgowe Babyono

Maty antypoślizgowe

Bezpieczeństwo i wygoda są najważniejszymi aspektami, branymi pod uwagę przez każdego rodzica. Dostępne w asortymencie naszego sklepu internetowego maty antypoślizgowe dla dzieci spełniają oba te kryteria zapewniając komfort i ochronę przed upadkiem zarówno w wannie, jak i pod prysznicem. Dzięki łatwemu montażowi przygotujesz bezpieczną kąpiel dla swojego dziecka, nawet najbardziej energicznego i aktywnego. Poznaj pełną gamę naszych produktów w kategorii TAKE CARE, które dostosowane są do potrzeb każdego maluszka i jego rodziców.

Maty antypoślizgowe dla dzieci pod prysznic i do wanienek

Niezależnie od miejsca, w którym dbasz o odpowiednią higienę i pielęgnację swojego dziecka, stworzyliśmy produkt, którego możesz użyć, aby zadbać o jego bezpieczeństwo. Maty antypoślizgowe pod prysznic i do wanienki pozwolą zachować maluchowi stabilną pozycję w trakcie kąpieli, a rodzice nie będą już musieli się martwić o niefortunne poślizgnięcie i niebezpieczeństwa, jakie mogą być w nim związane. Poza swoją nadrzędną rolą, jaką jest ochrona przed upadkiem, nasz produkt jest także w pełni bezpieczny dla delikatnej skóry maluszka. Materiał, z którego powstał, jakim jest winyl, jest całkowicie wolny od szkodliwych substancji takich jak ftalany, dlatego nie musisz się martwić o podrażnienia czy reakcje alergiczne.

Produkowane w Polsce maty antypoślizgowe do wanienek i pryszniców wyposażone zostały w przyssawki, które uniemożliwiają przesuwanie się jej po podłożu. Wystarczy przygotować kąpiel i dokładnie docisnąć każdą z przyssawek do powierzchni wanny lub brodzika prysznicowego. Po kąpieli produkt wystarczy umyć mydłem z wodą i pozostawić do wyschnięcia - niebawem będzie gotowy na kolejną kąpiel pełną wrażeń i czułości.

Dostępne w naszym asortymencie maty dla dzieci proponujemy w kilku kolorach (bezbarwnym, niebieskim, różowym i zielonym) oraz dwóch wymiarach do wyboru: 70 x 35 cm oraz 55 x 35 cm – szeroki wybór umożliwi dopasowanie produktu do potrzeb każdego z naszych małych klientów i zapewni bezpieczeństwo podczas każdej kąpieli.