Akcesoria bambusowe dla dzieci | Kolekcja Natural Bamboo - Babyono

NATURAL BAMBOO Babyono

NATURAL BAMBOO

Przedstawiamy wyjątkową kolekcję Natural Bamboo, której produkty pozwolą rodzicom zadbać o odpowiednią pielęgnację i wsparcie rozwoju każdego maluszka. Bambusowe naczynia, kocyki, ręczniki, otulacze oraz pieluszki to akcesoria, które znajdą Państwo w naszym bogatym asortymencie. TAKE CARE to kategoria skupiająca produkty dotyczące higieny i pielęgnacji, stworzona z myślą o mniejszych i większych dzieciach, których bezpieczeństwo oraz komfort są rzeczą nadrzędną.

Kolekcja Natural Bamboo - funkcjonalność połączona z ekologią

Przedstawiamy wyjątkową serię dla najmłodszych, aktywnych maluchów. Są to najwyższej jakości produkty wspierające rodziców w pielęgnacji swoich pociech i będące jednocześnie przyjazne dla środowiska naturalnego. Odnawialny surowiec, jakim jest bambus rośnie na uprawach naturalnych, gdzie nie są stosowane pestycydy i inne niebezpieczne dla naszego zdrowia substancje. Nasze produkty cieszą się także właściwościami antybakteryjnymi i ochronnymi dla wrażliwej skóry maluszków.

Pieluszki oraz naczynia bambusowe dla dzieci – praktyczne i piękne akcesoria

W kolekcji Natural Bamboo każdy rodzic znajdzie nie tylko bezpieczne, wolne od szkodliwych substancji, niezbędne produkty dla swojego maluszka, ale także praktyczne i estetyczne akcesoria, które pokocha każde dziecko. Dostępne w naszej ofercie pieluszki bambusowe dla dzieci to najwyższej jakości wyrób z materiałów w pełni bezpiecznych dla delikatnej skóry maluszka. W zestawie znajdują się 3 sztuki niezwykle miękkich pieluszek w wielu wzorach do wyboru. Dzięki swoim właściwościom świetnie sprawdzą się zarówno w domu, jak i poza nim.

W kategorii BE ACTIVE natomiast znajdą Państwo także naczynia bambusowe, których jakość oraz bezpieczeństwo zostało potwierdzone certyfikatem (EN14372). Przyjazne dla środowiska i w pełni biodegradowalne zestawy w dwóch wzorach do wyboru to fantastyczne rozwiązanie dla maluchów, które rozpoczynają swoją przygodę z samodzielnym jedzeniem. Nasze naczynia są lekkie i poręczne, dlatego mogą ich używać dzieci od 12. miesiąca życia. W komplecie znajdują się: talerzyk, sztućce, kubeczek oraz miseczka, które można myć w zmywarce.

Zachęcamy do sprawdzenia pełnej oferty, pośród której dostępne są nie tylko pieluszki oraz naczynia. W kolekcji Natural Bamboo znajdą Państwo także bambusowy kocyk, okrycie, myjkę, otulacz i wiele więcej akcesoriów dla każdego maluszka.