Butelki Antykolkowe dla Dzieci i Niemowląt - sklep - Babyono

Butelki do karmienia antykolkowe Babyono

Butelki do karmienia antykolkowe

Butelka antykolkowa

Kolka to jedno z bardziej zagadkowych dolegliwości wielu niemowlęcego. Nie są znane dokładne przyczyny jej powstawania ani leki na tę dolegliwość. W jelitach dziecka następują bolesne skurcze, które mogą trwać od kilku do nawet kilkudziesięciu minut. Dziecko w tym czasie jest nerwowe, płaszcze, podkurcza nóżki. Jest wiele skutecznych sposobów na radzenie sobie z kolką, są także sposoby na zapobieganie jej powstawania. Jednym z nich jest butelka antykolkowa.

Butelka dla noworodka w walce z kolką

Kolka powstaje m.in. dlatego, że dziecko podczas jedzenia lub picia połyka bardzo duże ilości powietrza. Najczęściej dochodzi do tego w momencie zamiany piersi na butelkę, czyli w chwili, kiedy dziecko przestaje być karmione piersią. Butelki dla niemowląt często mają źle wyprofilowane, zbyt małe lub zbyt duże smoczki, przez co maluszek nie jest w stanie wykonywać odpowiedniego odruchu ssania. Butelka antykolkowa, która znajduje się w ofercie naszego sklepu, zaprojektowana i stworzona została tak, by jak najdokładniej oddawać naturalny kształt kobiecej piersi zarówno pod względem wielkości, struktury, jak i miękkości. Zaworek umieszczony na smoczku zapewnia idealną cyrkulację powietrza przez co do pokarmu, ani do brzuszka dziecka nie dostaje się powietrze.

Idealny kształt butelki dla niemowlęcia

Butelka dla noworodka musi być przede wszystkim stworzona z uwzględnieniem jego naturalnych potrzeb. Dlatego też oferowane przez nas produkty to jedne z najwęższych butelek na rynku. Dostosowane są do delikatnych i maleńkich rączek niemowlaków i gwarantują wygodny i pewny uchwyt w każdej sytuacji. Zastosowanie innowacyjnego smoczka, który wydłuża się podczas ssania, sprawia, że początki karmienia butelką są przyjemne i dla dziecka i dla rodziców. Butelki dla niemowląt wykonane są z bezpiecznych i odpornych materiałów, które nie zawierają w sobie szkodliwych substancji.

Wybór dobrej butelki do karmienia

Wybór butelki dla dzieci zawsze powinien być podyktowany ich komfortem i bezpieczeństwem. Najlepszym wyborem będzie butelka antykolkowa, ponieważ nawet jeśli dziecko nie cierpiało na kolkę wcześnie, jedzenie z butelki może tę dolegliwość spowodować. W naszej ofercie znalazła się butelka dla noworodka w dwóch rozmiarach, mniejszej i większej, które mogą służyć jako butelki domowe i podróżne. Wszystkie posiadają zatyczki, które chronią smoczki przed zanieczyszczeniami i zabrudzeniami oraz miarki, dzięki którym napełnianie jest proste i wygodne. Butelki nadają się do sterylizacji i mycia w zmywarce, a kolorowe wzory oddziałują pozytywnie na niemowlęta, pobudzając tym samym ich apetyt. Każde dziecko jest inne, dlatego wybór dobrej butelki może nie być łatwy. Te dostępne w naszej ofercie stworzone zostały tak, by jak najlepiej oddawać naturalność kobiecej piersi i zapewniać zdrowy przepływ powietrza. Wszystkie części butelki spełniają normy i dyrektywy Unii Europejskiej.