Akcesoria do pielęgnacji i higieny niemowląt - Babyono

Produkty Babyono

Higiena i pielęgnacja

TAKE CARE to kategoria skupiająca produkty do higieny i pielęgnacji najmłodszych dzieci. To tutaj rodzice znajdą niezbędne akcesoria, które w bezpieczny sposób pozwolą zadbać o to, by ich maluszek mógł cieszyć się beztroskim i komfortowym dzieciństwem. Wszystkie nasze produkty do higieny noworodka zostały wykonane z w pełni bezpiecznych dla delikatnej skóry dzieci materiałów takich jak naturalny bambus czy bawełna oraz silikon bez zawartości szkodliwego Bisfenolu A.

Produkty do pielęgnacji i higieny noworodka

W kategorii TAKE CARE znajdziesz niezbędne akcesoria, które pozwolą Ci bezpiecznie i komfortowo wykąpać, otulić, uczesać czy umyć ząbki lub obciąć paznokcie swojemu maluszkowi. Kompleksowy asortyment zapewni wsparcie na każdym etapie pielęgnacji dziecka. Dostępne w naszej ofercie produkty do higieny noworodka takie jak termometry do wody zapewnią optymalną temperaturę kąpieli, a mata antypoślizgowa zadba o bezpieczeństwo w trakcie mycia. Myjki i gąbki wykonane z naturalnego bambusa lub bawełny pozwolą zadbać o higienę wrażliwej skóry maluszka, delikatnie je myjąc i nawilżając.

Wiemy jak ważna jest pielęgnacja noworodka zarówno w trakcie, jak i po kąpieli. Dlatego przygotowaliśmy także asortyment, który pomoże przeprowadzić w bezpieczny sposób wszystkie zabiegi kosmetyczne. Zaraz po wyciągnięciu maluszka z wanny istotne jest, aby zapewnić mu odpowiednią temperaturę, dlatego w naszej ofercie znajdziesz także kolekcje okryć kąpielowych, które otulą delikatną skórę maluszka i zapewnią ciepło. Aspiratory do nosa, cążki czy nożyczki do paznokci, szczoteczki do zębów, grzebienie i wiele więcej – wszystkie niezbędne produkty do pielęgnacji noworodka znajdziesz w naszym asortymencie. Dodatkowo, aby zapewnić maluszkowi bezpieczeństwo i komfort w każdej sytuacji, przygotowaliśmy takie akcesoria jak moskitiery, pieluszki, smoczki uspokajające, kocyki bambusowe oraz termometry. W ofercie znajdziesz także butelki do karmienia i niezbędne akcesoria: smoczki, szczotki, suszarki, oraz podgrzewacze z funkcją sterylizacji.