Pojemniki i woreczki do przechowywania pokarmu - sklep

Przechowywanie pokarmu Babyono

Przechowywanie pokarmu

Przechowywanie pokarmu —o czym pamiętać i jakie pojemniki wybrać? Chcesz odciągnąć pokarm, żeby móc zostawić dziecko z opiekunem bez obaw, że po chwili będzie głodne? Wybierz odpowiednie pojemniki, które znajdziesz w naszym asortymencie! Odciągnięte i dobrze przechowywane mleko zachowuje większość swoich właściwości, dzięki czemu jest zdecydowanie lepszą opcją niż syntetyczna mieszanka. Zanim jednak zaczniesz to robić, musisz się dobrze przygotować i zadbać o wszystkie niezbędne akcesoria, dzięki którym pokarm będzie dłużej świeży i nie straci swoich wartości odżywczych.

Metody przechowywania mleka matki Mleko można przechowywać w trzech opcjach temperaturowych —w temperaturze pokojowej, w lodówce i zamrażarce. Od tego, gdzie je umieścimy, zależy, ile będzie można je przechowywać. Aby mleko się nie rozlało, należy wybrać odpowiednie pojemniki do przechowywania pokarmu, które gwarantują sterylność i bezpieczeństwo. Produkty, które oferujemy, z pewnością spełnią Twoje wszystkie wymagania, ponieważ są wykonane z bezpiecznych i jakościowych materiałów. Należy również pamiętać, aby za każdym razem dzielić mleko na małe porcje, dzięki czemu jego podawanie będzie łatwiejsze, a pokarm nie zmarnuje się.

Woreczki do mleka Jednorazowe woreczki są stworzone z myślą o bezpiecznym przechowywaniu i mrożeniu pokarmu. Nie zawierają Bisfenolu A, a dodatkowo, dzięki sterylizacji w promieniach gamma, są bardzo higieniczne. Dostępne w naszej ofercie pojemniki do przechowywania pokarmu w formie woreczków są najwyższej jakości i możesz być pewna, że podczas ich produkcji nie były używane żadne substancje klejące i szkodliwe, które mogłyby w jakiś sposób przeniknąć do środka. Oprócz tego specjalne woreczki różnią się od standardowych tym, że mają wygodną budowę, która umożliwia łatwe zamykanie i przechowywanie bez ryzyka rozlania. Pamiętaj, aby za każdym razem oznaczać pojemnik naklejką z datą pobrania pokarmu.

Pojemniki do przechowywania pokarmu Wielorazowe pojemniki do przechowywania pokarmu, podobnie jak woreczki, są przeznaczone do mrożenia, nie zawierają szkodliwych substancji oraz są wykonane z tworzywa pozbawionego Bisfenolu A. Dodatkowo mogą być poddane sterylizacji, dzięki czemu za każdym razem są tak samo bezpieczne i higieniczne. Zazwyczaj są też nieco większe niż woreczki, dzięki czemu dobrze sprawdzą się, jeśli dziecko potrzebuje większych porcji. Ponadto niektórzy producenci oferują zestawy razem z przykrywką z ustnikiem lub możliwością łatwego nakręcenia smoczka z butelki.

Na co należy zwrócić uwagę podczas podawania odciągniętego wcześniej pokarmu? Najkorzystniejsze dla dziecka jest mleko bezpośrednio odciągnięte, na drugim miejscu jest przechowywane w lodówce, a na trzecim z zamrażalnika. Gdy jest najświeższe, jest bogate we właściwości antybakteryjne i ma zwiększoną zawartość przeciwutleniaczy, witamin oraz tłuszczu. Należy pilnować dat odciągnięcia mleka oraz tego, by rozmrożona porcja została spożyta w ciągu 2 godzin. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą bezpiecznych pojemników do przechowywania mleka.