Podkłady Higieniczne do Przewijania- sklep

Podkłady do przewijania Babyono

Podkłady do przewijania

Podkłady do przewijania

Higiena i pielęgnacja dzieci w okresie pieluszkowym jest szczególnie ważna. Przewijanie nawet do kilkunastu razy na dobę musi przebiegać w czystych i komfortowych warunkach. Podkłady higieniczne są jednorazowymi produktami, które powinny znaleźć się w wyprawce każdego noworodka. Warto je mieć zawsze w torbie z akcesoriami dziecięcymi, ponieważ przewijanie może być konieczne w najmniej oczekiwanych okolicznościach.

Higieniczne podkłady do przewijania

Najważniejszą cechą podkładów do przewijania jest ich higieniczność. Położone na blacie stołu do przewijania chroni dziecko przed kontaktem z zimnym materiałem, z którego wykonany jest stół, a sam przewijak przed zabrudzeniami i bakteriami. Podkłady do przewijania są niezastąpione także podczas korzystania z publicznych przewijaków w centrach handlowych, ośrodkach zdrowia, czy restauracjach, na których zbiera się bardzo dużo zarazków. Jednorazowe, przylepne podkłady wystarczy wyjąć z opakowania, rozłożyć i można bezpiecznie położyć dziecko. Podkład stworzony jest z materiału o nazwie superabsorbent, który znajduje się w środkowej warstwie podkładu. Jego zadaniem jest wchłanianie płynów i neutralizowanie zapachów. Przewijanie nawet w miejscu publicznym nie pozostawi przykrych zapachów. Wierzchnia warstwa wykonana z oddychającej tkaniny pozostaje sucha, natomiast warstwa ochronna nieprzemakalna dba o to, aby płyny nie przedostały się poza podkład. Wygodne samoprzylepne paski przytrzymują podkład na swoim miejscu i dbają o to, aby pozostał tam do czasu zakończenia przewijania.

Podkłady higieniczne o wszechstronnym zastosowaniu

Podkłady higieniczne mogą także być używane jako podkłady przez kobiety ciężarne i w czasie połogu. Kiedy ciało kobiety regeneruje się, a krocze goi, podkłady dobrze sprawdzą się pod prześcieradłem, na fotelu samochodu, czy na kanapie. Podkład znajdzie zastosowanie także u trochę starszych dzieci, które zaczynają odpieluchowanie. Podkład umieszczony w łóżku dziecka ochroni materac przed nocnym moczeniem, które jest naturalne dla dzieci uczących się korzystać z nocnika. Podkłady do przewijania sprawdzają się więc zarówno w pielęgnacji niemowląt, jak i starszych dzieci, a nawet samych mam w czasie połogu.

Wybór dobrych podkładów

W ofercie naszego sklepu znajdziecie podkłady o różnych rozmiarach. Warto dostosować ich kupno przede wszystkim do głównego przeznaczenia, czy jako podkłady do przewijania, dla mam w połogu, pielęgnacji starszego dziecka. Duże podkłady bardzo dobrze sprawdzą się w tej ostatniej kwestii, mniejsze z kolei są lżejsze i wygodniej zabrać je do podręcznej torby. Produkty te są gwarancją czystości, higieny i zachowaniu najwyższego poziomu komfortu u dzieci i rodziców. Należy pamiętać o tym, że maluszek dopiero kształtuje i rozwija swój układ odpornościowy więc ochrona go przed bakteriami, infekcjami i chorobami jest obowiązkowym elementem pełnej opieki nad dzieckiem.