Laktatory Ręczne i Elektryczne dla Dzieci - sklep

Laktatory ręczne i elektryczne Babyono

Laktatory ręczne i elektryczne

Laktatory

Karmienie piersią jest bardzo ważne dla prawidłowego rozwoju dziecka, jest również zdrowe dla mamy. Mleko zawiera bardzo dużo witamin, minerałów i składników odżywczych, które budują układ odpornościowy dziecka, wspomagają jego zdrowy wzrost i chronią przed infekcjami. W trosce o zdrowie maluchów, a także komfort i wygodę mam w naszej ofercie znalazły się laktatory elektryczne oraz ręczne, których zadaniem jest odciąganie pokarmu oraz wspieranie laktacji. Laktator jest urządzeniem, które obowiązkowo powinno znaleźć się w wyprawce każdej przyszłej mamy.

Zastosowanie laktatorów

W swojej podstawowej funkcji laktator służy do odciągania pokarmu, który następnie może być przechowywany przez kilka dni w lodówce. Jest to opcja dla kobiet, które wracają po urlopie macierzyńskim do pracy, wyjeżdżają bez dziecka bądź po prostu wychodzą z domu na kilka godzin. Dzięki laktatorowi maluch ma zapewnione zapasy jedzenia, a świeżo upieczona mama może czuć się komfortowo i pewnie bez obaw o nagromadzenie pokarmu w piersiach. Ponadto laktatory służą do stymulowana laktacji u kobiet, które zmagają się z małą ilością pokarmu lub problemami ze stałą laktacją. Używanie tego urządzenia wspomaga produkcję, a także utrzymanie stałego poziomu pokarmu w okresie karmienia. Budowa laktatora umożliwia imitowanie odruchu ssania niemowlęcia, co pozwala łatwiej odciągać pokarm i jest w pełni komfortowe dla kobiety.

Laktator elektryczny

W ofercie naszego sklepu znaleźć można laktator elektryczny, będący najlepszym wyborem dla kobiet, którym zależy na wysokiej wydajności. Elektryczne urządzenia zbudowane są z pojemnika na mleko, nasadki, lejka i ładowanego akumulatora. Nie są one bezpośrednio podłączane do prądu. Zaletą laktatorów elektrycznych jest możliwość ustawienia różnych trybów, w tym trybu masującego, który pobudza produkcję pokarmu, a także takiego, który imituje naturalne ssanie dziecka z różną intensywnością. Laktator elektryczny jest wyborem numer jeden dla kobiet, które odciągają pokarm codziennie, także poza domem. Pozwalają na wykonanie tej czynności szybko i wygodnie. Akumulator o dużej pojemności pozwala na zabranie laktatora do pracy, czy w podróż, jest również bardzo cichy.

Laktator ręczny

Laktator ręczny to wybór dla kobiet, które sporadycznie odciągają pokarm, bądź mają go w niewielkich ilościach. Odciąganie za jego pomocą jest dłuższe jednak bardziej dyskretne, ponieważ działa w zupełnej ciszy. Budową zbliżony jest do swojego elektrycznego odpowiednika, również ma silikonową nakładkę masującą, która stymuluje powstawanie pokarmu. Laktator ręczny jest ponadto mniejszy i często zajmuje pozycję laktatora podróżnego, ponieważ jest lekki i zawsze gotowy do pracy, ponieważ nie wymaga ładowania.

Wybór odpowiedniego laktatora

Zarówno laktator elektryczny, jak i laktator ręczny są produktami, które powstały z myślą o podnoszeniu komfortu życia młodych mam. Wybór odpowiedniego produktu podyktowany powinien być osobistymi potrzebami i preferencjami, a także dobrem mamy i dziecka.