Akcesoria i produkty dla niemowląt Natural Nursing - Babyono

NATURAL NURSING Babyono

NATURAL NURSING

Kiedy na świat ma przyjść nowy członek rodziny, konieczne jest przygotowanie kompletnej wyprawki. Babyono stara się zapewnić dzieciom i ich mamom wszystko to, co jest niezbędne od pierwszych chwil życia każdego maleństwa, dając komfort i bezpieczeństwo. Z myślą o tym niezwykle ważnym etapie w życiu matki powstała kolekcja akcesoriów dla niemowląt NATURAL NURSING.

Produkty dla niemowląt z tej wyjątkowej kolekcji to nasza odpowiedź na naturalne potrzeby dzieci zaraz po przyjściu na świat. Proponujemy akcesoria przydatne w ich karmieniu i usypianiu, a także urządzenia pozwalające na rozpoczęcie nauki samodzielnego jedzenia, kiedy przyjdzie ten moment, by odstawić noworodka od piersi. Kolekcja NATURAL NURSING to również produkty przydatne mamom.

Akcesoria dla niemowląt - by karmienie było przyjemnością

W wyprawce każdego niemowlaka powinny się znaleźć z pewnością butelki, z pomocą których można w bezpieczny sposób podać maluszkowi pokarm. Babyono proponuje innowacyjne butelki antykolkowe z miękkim, silikonowym smoczkiem - jego kształt został zaprojektowany tak, by jak najbardziej przypominał kształt piersi mamy. Oferujemy również idealnie sprawdzające się podczas podróży kolorowe kubki-niekapki z ustnikiem gwarantującym kontrolowany przepływ płynów. Dbając o odpowiednią higienę możemy wyparzać butelki i inne produkty korzystając z podgrzewacza pokarmu NATURAL NURSING z funkcją sterylizacji.

Przygotowaliśmy również przydatne akcesoria dla mam: ciche laktatory elektryczne z kilkoma trybami ssania, wkładki laktacyjne oraz silikonowe osłonki na piersi. W domu, w którym jest maluch, przydadzą się też z pewnością inne produkty, jak stojaki na butelki, termometry i woreczki do mrożenia pokarmu.

Smoczek NATURAL NURSING – ssanie to naturalny odruch maluszków

Ssanie to jedna z najbardziej naturalnych dziecięcych potrzeb. Ta prosta czynność pozwala im się uspokoić i wyciszyć. Pomocny może okazać się smoczek anatomiczny NATURAL NURSING dopasowany pod względem rozmiaru, który ukoi niepokój niemowlaka. Akcesoria wyprodukowano z bezpiecznych materiałów, które można bez obaw dezynfekować w wodzie lub sterylizatorze. Aby mały przedmiot się przypadkiem nie zgubił, warto mieć na podorędziu specjalne pojemniki do jego przechowywania lub przyczepić do niego kolorową zawieszkę. W kolekcji NATURAL NURSING dostępne są także inne produkty dla niemowląt, w tym antykolkowe smoczki do butelek o różnych stopniach przepływu płynów.

Natural Nursing premiera smoczki i akcesoria

20% Rabatu na zakupy!

Zapisz się do naszego Newslettera

Dodatkowo - zyskasz dostęp do nowości produktowych, fachowej wiedzy i przyszłych akcji promocyjnych!