Staniki i Biustonosze do Karmienia dla Mam - sklep

Biustonosze i staniki do karmienia Babyono

Biustonosze i staniki do karmienia

Staniki do karmienia — jak wybrać najlepsze?

Odpowiedni biustonosz do karmienia jest bardzo ważny zarówno w czasie ciąży, jak i po porodzie. Należy mieć na względzie to, że w czasie ciąży i połogu dochodzi do największych zmian wielkości biustu, dlatego bardzo ważne jest ich dobre podtrzymanie, tak aby pojawiło się jak najmniej rozstępów i innych skutków ubocznych. Jak wybrać dobry stanik do karmienia? Podpowiadamy!

Kilka rad, jak wybrać odpowiedni biustonosz do karmienia

Biust kobiety zmienia się bardzo dynamicznie, dlatego należy cały czas go obserwować, reagować na zmiany i za każdym razem kupować nowy stanik do karmienia. To bardzo ważne, aby nie dopuścić do sytuacji, w której kobieta nosi za małą bieliznę.

Wybierając odpowiedni model biustonosza do karmienia jeszcze przed porodem, należy od aktualnego obwodu odjąć około 10 cm lub, jeśli w czasie ciąży mama nie przytyła za bardzo, wybrać obwód sprzed dziewięciu miesięcy. Istotna jest również wielkość miseczki. Stanik do karmienia powinien być o rozmiar większy.

Biustonosz do karmienia w pierwszych tygodniach nie powinien mieć fiszbin. W późniejszych etapach warto mieć dwa modele —twardszy na dzień i miękki na noc, tak aby móc używać wkładek laktacyjnych, które chronią przed zalaniem mlekiem z piersi. W naszej ofercie znajdziesz wiele propozycji wysokiej jakości.