Bielizna Ciążowa - sklep

Bielizna ciążowa Babyono

Bielizna ciążowa

Bielizna ciążowa. Ciąża i połóg to czas w życiu kobiety, kiedy jej ciało wymaga szczególnej opieki i ochrony. Zmiany zachodzące w wyglądzie i stanie ciała sprawiają, że przyszła mama potrzebuje znacznie wyższego poziomu komfortu. Bielizna ciążowa stworzona została z myślą o kobietach szukających produktów wysokiej jakości, z dobrych materiałów spełniających wszystkie najważniejsze wymagania delikatnej i obciążonej skóry. Biustonosze ciążowe oraz do karmienia, a także majtki, wielorazowe i jednorazowe to podstawowe wyposażenie wyprawki szpitalnej przyszłej mamy.

Podstawowe element ciążowej bielizny Podczas ciąży największym przemianom ulegają kobiece brzuchy oraz piersi. O ile brzuszek może rosnąć powoli i ciążowa bielizna, w tym majtki mogą być potrzebne nawet dopiero w trzecim trymestrze ciąży, o tyle piersi już na początku ciąży stają się bardziej wrażliwe i powiększają się. Dlatego warto wybrać miękki, wygodny stanik z większymi miseczkami. Biustonosz ciążowy nie ma fiszbin, jest lekki, daje dobre podparcie dla większego biustu, aby nie nadwyrężać pleców, a do tego jest bezszwowy, dzięki czemu nie uwiera i nie ociera. Po porodzie niezbędny będzie biustonosz do karmienia, który posiada odpinane miseczki. Pozwala na niezwykle wygodne karmienie, zachowanie wysokiego poziomu komfortu oraz higieny. Ten element garderoby stanowi pozycję obowiązkową dla każdej przyszłej mamy również dlatego, że wykonany jest z bezpiecznego, hipoalergicznego, oddychającego materiału.

Pierwsze dni po porodzie z bielizną ciążową Równie ważne co biustonosze do karmienia są majtki poporodowe. W szpitalnej wyprawce powinny znaleźć się majtki jednorazowe, które wykonane są z delikatnego, lekkiego materiału. Ich zadaniem jest pomagać w utrzymywaniu właściwej higieny oraz podtrzymywanie podkładu higienicznego we właściwym miejscu. Są przeznaczone zarówno dla kobiet, które rodziły metodą naturalną, jak i dla kobiet po cesarskim cięciu. Nie mają szwów ani uciskających gumek, a do tego pakowane są po kilka sztuk, idealnie na pobyt w szpitalu. Poza majtkami jednorazowymi warto także zaopatrzyć się w majtki siateczkowe, które mogą być używane również przez kobiety przed porodem. Są trwałe, ułatwiają gojenie się ran, nie uciskają i nie powodują obtarć, a lekkość materiału zapewnia dobrą cyrkulację powietrza i świeżość.

Wygodna i ładna bielizna ciążowa Poza walorami praktycznymi bielizna ciążowa powinna być również ładna. Oferowane przez nas biustonosze do karmienia dostępne są w wielu wariantach kolorystycznych i posiadają estetyczne ściągacze, dzięki czemu biust utrzymuje się na swoim miejscu, zapewniając poczucie komfortu. Pomocny okazać może się również pas brzuszny, który wspomaga wzmacnianie powłok brzusznych oraz łagodzi bóle pooperacyjne. Dzięki niemu możliwe jest również szybsze rozpoczęcie ćwiczeń i powrót do pełnej sprawności ruchowej. Bielizna ciążowa dobierana powinna być przede wszystkim pod kątem wygody, potrzeb ciężarnej i przyszłej mamy, a także osobistych preferencji.