Akcesoria zabezpieczające dla dzieci -

Akcesoria zabezpieczające dla dzieci

Bezpieczeństwo w domu

Dla każdego rodzica bezpieczeństwo dziecka jest najważniejsze. Dlatego przygotowaliśmy kolekcję akcesoriów, które możesz wykorzystać w swoim domu, aby zapewnić swojemu maluchowi maksimum wygody, a sobie spokój o jego rozwój.

Pierwszym etapem, na którym dziecko zaczyna eksplorować otaczającą go przestrzeń jest raczkowanie. Mimo że maluch jeszcze nie porusza się do końca samodzielnie, z powodzeniem może dostać się w miejsca, w których jego zdrowie może zostać zagrożone. Pierwszym z nich są oczywiście schody. Dom wielokondygnacyjny musi więc zostać odpowiednio wyposażony w zabezpieczenia, które uchronią dziecko przed upadkiem takie jak na przykład specjalne bramki.

Na etapie nauki chodzenia, do kolejnych sytuacji, o które drżą wszyscy rodzice jest przytrzaśnięcie malutkich rączek – tutaj sprawdzą się nasze akcesoria uniemożliwiające samodzielne otwieranie szuflad czy drzwi. Z uwagi na to, że maluch rozpoczynający samodzielne chodzenie często traci równowagę warto ochronić wszelkiego rodzaju kanty stolików kawowych, stołów jadalnianych czy blatów kuchennych. Warto zaopatrzyć się także w specjalne zaślepki do gniazdek, które uchronią dziecko przed zbytnią ciekawością.