Organizer samochodowy dla dzieci, szelki do nauki chodzenia -

W podróży Babyono

W podróży

Bezpieczeństwo oraz komfort maluszka są najważniejsze dla każdego rodzica. Dlatego stworzyliśmy kategorię produktów BE ACTIVE dając dziecku możliwość podejmowania samodzielnych czynności prowadzących do jego rozwoju. Znajdą tu Państwo takie produkty jak organizer samochodowy dla dzieci, a także szelki do nauki chodzenia, dzięki którym aktywne spędzanie czasu poza domem będzie samą przyjemnością zarówno dla rodzica, jak i jego pociechy.

Kategoria Aktywne Dziecko to wybór akcesoriów, które zapewnią każdemu maluchowi oraz jego rodzicom komfort oraz bezpieczeństwo zarówno w samochodzie, jak i na spacerze. Samodzielność rozwijana już od pierwszych miesięcy życia zaprocentuje w przyszłości zaufaniem oraz zaradnością na późniejszym etapie rozwoju. Właśnie dlatego proponujemy Państwu praktyczne i komfortowe szelki oraz organizery, które odciążą rodziców i wesprą malucha w poznawaniu otaczającego go świata.

Organizer dla dzieci – praktyczny gadżet samochodowy

Przedstawiamy rozwiązanie, które umożliwi rodzicom bezpieczną i komfortową jazdę samochodem bez konieczności ciągłego podawania maluchowi ulubionych zabawek, napoju czy maskotek. Montowany na tylnej części fotela pasażera organizer to funkcjonalny gadżet, w którym mogą Państwo umieścić wszystkie niezbędne akcesoria dla maluszka. Dzięki zainstalowaniu pomocnika naprzeciw fotelika, może on samodzielnie sięgnąć po dowolny przedmiot w trakcie jazdy bez konieczności angażowania kierowcy lub innego pasażera. Organizer został wykonany z materiału, który zapewnia łatwe czyszczenie zwykłą ściereczką nasączoną wodą. Dodatkowo, jego uniwersalność gwarantuje łatwy montaż oraz dopasowanie do większości modeli samochodów. Gwarantujemy, że nasz organizer samochodowy to pomysł na bezpieczną i atrakcyjną jazdę każdego maluszka, spełni wszystkie Państwa oczekiwania i potrzeby.

Szelki do nauki chodzenia

Pierwsze kroki dziecka, podobnie jak pierwsze słowa, są dla rodziców niezapomnianym na całe życie momentem. Chcąc ułatwić maluchom i ich rodzicom te pełne emocji momenty oraz odpowiedni rozwój proponujemy rozwiązanie, jakim są szelki dla dzieci. W tej zakładce znajdą Państwo praktyczne i bezpieczne akcesoria, które pomogą maluchom w dowolnym wielu w nauce chodzenia. Regulowane paski i stabilne mocowanie zapewnią dopasowanie szelek do rozmiarów dziecka i skuteczną ochronę przed jego upadkiem. Zachęcamy do zapoznania się z pełną kolorystyką naszych szelek, dzięki którym każdy maluch może bezpiecznie i komfortowo poznawać otaczający go świat.