Miseczki i talerzyki dla dzieci i niemowląt -

Miseczki i talerzyki dla dzieci i niemowląt

Miseczki i talerzyki

Jeśli Twój maluszek rozpoczął już przygodę ze stałym pokarmem z pewnością przydadzą Ci się miseczki, w których podasz mu posiłek nie tylko w domu, ale także poza nim. W ofercie znajdziesz szeroki wybór modeli, kolorów i kształtów, pośród których wybierzesz produkt najlepiej dopasowany do Waszych potrzeb.

Miseczki z przyssawką

Wygodne rozwiązanie, które pozwoli Ci w łatwy sposób kontrolować niesforne rączki swojego dziecka, którego naturalnym etapem rozwoju jest zrzucanie różnego rodzaju przedmiotów. Przyssawka zapewnia stabilną pozycję talerzyka podczas karmienia, dzięki czemu masz pewność, że posiłek trafi prosto do buzi Twojego maluszka, a nie na podłogę. Wśród propozycji znajdziesz kilka modeli tego rodzaju rozwiązania: pojedyncze talerzyki lub zestaw z łyżeczką w kilku wariantach kolorystycznych.

Miseczki utrzymujące temperaturę

Ten rodzaj akcesoriów sprawdzi się szczególnie w przypadku maluchów aktywnych, których karmienie odbywa się równie często w domu, co poza nim. Dzięki temu prostemu rozwiązaniu możesz przygotować ciepły posiłek dla swojego dziecka, a następnie spakować go na drogę. Wszystko dzięki dodatkowej komorze, do której wystarczy wlać ciepłą wodę, aby utrzymać na dłużej temperaturę pokarmu. Ten model talerzyków posiada także dodatkową przyssawkę na spodzie, która zapobiega przesuwaniu się jej po powierzchni stołu.

Miseczki dwukomorowe

Idealne rozwiązanie na szybką i łatwą przekąskę dla Twojego maluszka. Niezależnie od tego, gdzie się wybieracie: do parku, na spacer, restauracji czy na plac zabaw, dzięki wygodnej, dwukomorowej miseczce możesz zawsze mieć zdrowy smakołyk pod ręką. Mogą to być świeże warzywa lub owoce pokrojone w mniejsze kawałki lub kaszka – dwa szczelne pojemniki pozwalają na wygodne przechowywanie dwóch różnych potraw. Łyżeczka dołączona do zestawu pozwoli maluszkowi zapełnić brzuszek kaszką, ryżem lub zupką w dowolnym momencie i miejscu. Zapraszamy do zapoznania się z pełną ofertą naszych akcesoriów dla aktywnych dzieci, z którymi każde karmienie to nie lada wyzwanie!