Akcesoria dla niemowląt i dzieci - Babyono

Akcesoria dla niemowląt Babyono

Aktywne dziecko

Zadbaj o bezpieczeństwo i komfort swojego maluszka z naszymi akcesoriami dla dzieci. Kategoria ACTIVE BABY to kategoria, w której znajdziesz niezbędne produkty dla mniejszych i większych dzieci, które pozwolą im rozwijać nowe umiejętności i uczyć się samodzielności. Dostępne w naszej ofercie akcesoria świetnie sprawdzą się zarówno w domu, jak i poza nim: podczas spaceru czy podróży samochodem. Poznaj pełną gamę naszych produktów i przekonaj się, że aktywny tryb życia z maluszkiem może być nie tylko dobry dla jego rozwoju, ale także bezpieczny i komfortowy.

Akcesoria dla dzieci

Kategoria ACTIVE BABY to produkty wspierające rodziców podczas karmienia, podróży oraz te, które zapewniają bezpieczeństwo każdemu maluchowi. Kubki do picia, miseczki i talerzyki, śliniaki i fartuszki, termoopakowania – wszystkie te akcesoria zapewnią komfortowy posiłek zarówno dla rodzica, jak i dziecka. Wygodne kubki wyposażone w ustniki niekapki świetnie sprawdzą się w każdej sytuacji i pozwolą maluchowi ugasić pragnienie bez obaw o rozlanie się płynu. Talerzyki z przyssawką to rozwiązanie, które chroni przed pełnymi energii rączkami, które chętnie chwytają i rzucają wszelkimi przedmiotami znajdującymi się w ich zasięgu. Natomiast dwukomorowe miseczki z wieczkiem świetnie sprawdzą się w czasie spacerów, pikników lub podróży - przygotowana przekąska w każdej chwili może trafić do głodnego brzuszka malucha, a Ty nie musisz się martwić o rozlanie lub wysypanie zawartości w torbie.

ACTIVE BABY to także produkty, które pozwolą zadbać o bezpieczeństwo przestrzeni domowej - SAFE HOME COLLECTION. W naszej ofercie znajdziesz bramki, zabezpieczenia drzwi, szuflad, szafek i narożników, a także specjalne zaślepki na gniazdka, które ochronią Twojego malucha przed niebezpieczeństwem.

W naszym asortymencie dostępne są także akcesoria wspierające poznawanie nowego świata i nauki samodzielności. Organizer samochodowy zapewni dostęp maluszka do ulubionych zabawek lub butelki z piciem, a rodzicowi bezpieczeństwo jazdy. Szelki do nauki chodzenia to natomiast pomysł na samodzielne poznawanie świata - maluch może poruszać się po odpowiednio zabezpieczonym mieszkaniu, chwytając rączkami przedmioty znajdujące się w zasięgu jego wzroku. Sprawdź, jak zapewnić swojemu dziecku bezpieczeństwo i komfort w każdej sytuacji i wybierz produkty, które spełnią wszystkie Twoje oczekiwania.