Miło nam poinformować, że  marka Babyono uplasowała się na pierwszym miejscu w Ogólnopolskim Plebiscycie Popularności Produktów i Usług – Laur Klienta 2022, otrzymując Złoty Laur klienta 2022 w kategorii najwyższa  jakość  produktów- akcesoria  dla  niemowląt.  Dodatkowo nasz innowacyjny Laktator SHELLY otrzymał nagrodę Laur Klienta Odkrycie Roku 2022.

To dla nas wyjątkowe wyróżnienie! Cieszymy się, że Polscy konsumenci doceniają naszą markę. Bardzo dziękujemy za każdy oddany na nas głos i zaufanie!

Laur Klienta

  Laur Klienta to ogólnopolski konkurs konsumencki, który już od 18 lat  wyłania najpopularniejsze produkty i marki w swoich kategoriach. Jest to jedyny konkurs konsumencki w kraju, który otrzymał pozytywną rekomendację UOKiK. Konkurs jest realizowany w formie ogólnopolskiego sondażu przy współpracy z Dziennikiem Gazetą Prawną oraz Gazetą Wyborczą. Co roku sondowanych jest około 300 kategorii.

Wiedza i doświadczenie

Nasza historia sięga 1990 roku, kiedy to w Poznaniu powstała niewielka firma handlowa sprzedająca artykuły dla dzieci. Dziś, jesteśmy jedną z największych Polskich firm oferującą akcesoria dla dzieci i kobiet w ciąży. Na przestrzeni tych 30’stu lat zmieniały się mamy, ich zwyczaje, moda. My obserwowaliśmy otoczenie, tworząc produkty, które odpowiadają na aktualne potrzeby rodziców i ich dzieci.

Przez te wszystkie lata nasza marka zdobyła liczne nagrody i wyróżnienia. Jest nam niezmiernie miło, że po raz kolejny została doceniona przez Polskich konsumentów.  

Zdobycie Złotego Lauru Klienta 2022 roku w kategorii najwyższa  jakość  produktów – akcesoria  dla  niemowląt oraz uznanie naszego Laktatora SHELLY za Odkrycie Roku 2022 utwierdza nas w przekonaniu, że dobrze wykonujemy swoją pracę, że tworzymy produkty, które są doceniane przez rodziców. Jest to dla nas zachęta do dalszego działania i realizowania nowych ciekawych projektów.

Pomagamy rosnąć

Babyono to marka, w ofercie której znajdziesz absolutnie wszystko, co jest potrzebne, żeby dziecko mogło zdrowo się rozwijać i co zapewni komfort jego rodzicom. Wśród produktów znajdują się nie tylko akcesoria do pielęgnacji niemowląt, ale też edukacyjne zabawki, gadżety zapewniające bezpieczeństwo w domu czy różnego rodzaju pomoce dla kobiet w ciąży i karmiących, w tym wygodne modele biustonoszy do karmienia.

Od lat stawiamy przede wszystkim na jakość i bezpieczeństwo, ale też na dobry design i estetykę wykonania. Akcesoria dla niemowląt i mam Babyono zawsze są zaprojektowane z troską o funkcjonalność i o to, by umilić życie całej rodzinie. Nowoczesne, atrakcyjne i w rozsądnych cenach, zjednują sobie zaufanie milionów rodziców, nie tylko w Polsce. W tej chwili produkty marki Babyono docierają do ponad 30 krajów na całym świecie.

Odkrycie Roku 2022

 

Kategoria Odkrycie Roku stworzona została z myślą o produktach / usługach innowacyjnych i funkcjonujących na rynku od stosunkowo niedługiego czasu, które już zdobywają uznanie klientów.

Jako prężnie rozwijająca się firma, stale obserwujemy otoczenie, badamy rynek i wprowadzamy do oferty nowe produkty. W marcu 2022 roku wprowadziliśmy do sprzedaży laktator muszlowy elektryczny SHELLY – bez użycia rąk. Cieszymy się, że nasz produkt podbił Wasze serca! Dziękujemy!

 

Przełom wśród laktatorów elektrycznych w Polsce

Nasz laktator muszlowy SHELLY to pierwszy taki laktator w Polsce. Dlaczego?

To wyjątkowe i praktyczne urządzenie – odciąga pokarm bez użycia rąk.  Nie znajdziesz  w nim rurek, przewodów, czy kabli. Innowacyjny design laktatora pozwoli mamie na jednoczesne odciąganie pokarmu i wykonywanie innych czynności w tym samym czasie.  

Kobieta może odciągać pokarm tam, gdzie chce – w domu, w pracy, na spacerze. Wbudowany akumulator umożliwi jej wygodne użytkowanie laktatora, bez konieczności stałego podłączenia go do źródła prądu.  Nasz laktator jest cichy i lekki. Niewielka waga urządzenia oraz jego kompaktowe wymiary sprawiają, że nie krępuje ruchów i wygodnie leży w staniku do karmienia. Można dyskretnie odciągnąć pokarm w każdych warunkach.

Kobieta ma do wyboru trzy rozmiary lejków. Może wybrać ten,  który idealnie dopasuje się do kształtu jej piersi, zapewniając jej maksymalny komfort i wygodę.

Nasz laktator bezprzewodowy składa się z zaledwie kilku części, dzięki czemu szybko i bezproblemowo można rozłożyć i wyczyścić urządzenie. Wszystkie elementy laktatora wykonane są ze specjalnego tworzywa przeznaczonego do kontaktu z żywnością. Miękki lejek urządzenia nie podrażni skóry karmiącej mamy.

 

Odciąganie pokarmu jeszcze nigdy nie było tak przyjemne. Głęboko wierzymy, że laktator SHELLY ułatwi życie niejednej kobiecie.